Çocuk Yüzme Havuzlu

Yeni tatil trendi olan kiralık yazlık villada tatil yapma ilgi ve talep görmekte ve son yıllarda tercih edilen bir tatil şekli olmaktadır. Villada tatil yapmak isteyenler için emlak ve turizm şirketleri tarafından villalar hazırlanmakta ve misafirlerin seçimine sunulmaktadır. Hazırlanan villalar dayalı döşeli olarak kiraya verilmektedir. Hazırlanan villaların yüzme havuzlu ve çocuk havuzlu villa tipleri de bulunmaktadır. Akdeniz ve Ege bölgesinin dünyaca ünlü tatil beldelerinde yer alan villalar farklı tiplerde, farklı özelliklerde olup geniş aile, arkadaş grubu, balayı çiftleri, çekirdek aile, mutaasıp aile ihtiyaçlarını uygun özellikler taşımaktadır. Kiralık villalar Muğla, Antalya illeri ve bu illerin belde ve bölgelerinde yer almaktadır. Villaların bulunduğu bölge ve beldeler arasında Kaş, Kayaköy, Kalkan, Kızltaş, Üzümlü, Kördere, Kömürlük, Ortaalan, Çukurbağ Yarımadası, Fethiye, Bezirgan, Akbel, Ovacık, Göcek, Kışla, Çalış, Hisarönü, Ölüdeniz, Dalyan, Kalamar  yer almaktadır.

Çocuk havuzlu villa çocuklu aileler tarafından tercih edilmektedir. Çocuklarının güvenli bir şekilde havuzda serinlemesi, oynaması, eğlenmesi aileleri de mutlu etmektedir. Dayalı döşeli kiralanan villanın içerisinde konforlu mobilyalar, beyaz eşyalar, tv., dvd, uydu anten, internet için modem, mutfak araç gereçleri, temiz nevresim takımları, havlu takımları yer almaktadır. Geniş balkon ve teraslar, güneşlenme terası, barbekü, otopark vardır.

Çocuk havuzlu villa tipleri tatil beldelerinin en güzel konumlarındadır. Deniz manzaralı, orman manzaralı, deniz ve orman manzaralı, denize sıfır, tatil beldesi merkezinde, merkezden uzak villalar bulunmakta ve misafirler zevklerine göre seçim yapmaktadır. 1, 2, 3, 4, 5 yatak odalı villalar bulunmaktadır.

Kiralık villa misafirleri ev ortamı sıcaklığında eşsiz bir tatil yaşamakta, tatilde doyasıya eğlenmekte ve dinlenmektedir. Tatil beldesinde çeşitli aktiviteler yapmakta, istediği zaman ise çocuk havuzlu villa da vakit geçirmektedir. Temiz bir şekilde teslim edilen villalarda hafta bir villa temizlik verilmektedir. İstendiği takdirde ekstra temiz hizmeti sağlanmaktadır. Bahçe ve havuz bakım ve temizliği ise günde 1 kez yapılmaktadır.

Çocuk havuzlu villa misafirlerine istedikleri takdirde havaalanı transfer hizmeti, araç kiralama hizmeti sunulmaktadır. Misafirler istediği gün sayısı kadar villayı kiralayabilmektedir. Rezervasyon işlemleri web sayfası üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapılmaktadır.