Özel Hizmetler

Villass olarak müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına cevap vermek için sürekli kendmizi geliştirmekteyiz. Sunulan bu servisler extra ücretli olup, fiyatlandırmalarla ilgili  bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Araç Kiralama İster havalimanında ister iseniz villanızda aracınız sizin için hazır bulunmaktadır.

 

Özel Bakıcı İhtiyaç duymanız halinde minik misafirlerimiz ile ilgilenmek üzere özel çocuk bakıcısı ya da günlük temizlik ihtiyacınız için hizmetli personel ihtiyacı karşılanabilmekte.

 

Aşçı Günlük olarak hizmet veren aşcılarımız villanızda konakladığınız süre boyunca ya da belirlediğiniz günlerde, sabah kahvaltısı ve öğle yemeği  hazırlayıp villadan ayrılmaktadır.

 

Balayı Süslemesi Balayı tatiliniz; için talepleriniz doğrultusunda extra ücret karşılığında villa süslemesini yapıyor, hazır olmasını istediğiniz özel isteklerinizi sizin için özenle hazırlıyoruz.  

 

Bebek Yatağı ve Mama Sandalyesi Bazı villalarımızda bu gereçler standart donanım olarak bulunmaktadır. Bu donanıma sahip olmayan villalar için; Rezervasyon tarihinizden önce belirtmeniz halinde, bebek yatağını veya mama sandalyesini villaya giriş yapmadan önce hazır bulunduruyoruz.

 

Özel Güvenlik talebiniz doğrultusunda sertifikalı güvenlik görevlileri organize edilmektedir.

 

 Özel Hizmetler hakkında bilgi yada satın almak için için rezervasyon tarihinizden belirtmeniz gerekmektedir. Fiyatlandırma gelen talebe göre yapılmaktadır.